KANCELARIA FINANSOWA WRÓBLEWSKA I PARTNERZY

Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, specjalizacja-finansowanie przedsiębiorstw. Od 10 lat zajmuję się profesjonalną obsługą klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie finansowania. Dzięki szerokim kompetencjom i doświadczeniu szyje strój finansowy adekwatny do potrzeb klienta bo dla mnie. Jego dobro jest najważniejsze.

ZAKRES USŁUG

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Jeśli prowadzisz firmę pomożemy Ci zabezpieczyć Twojego wspólnika i kluczowe osoby w przedsiębiorstwie.

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Przygotujemy dla Ciebie elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb plan ubezpieczeniowy, który zabezpieczy Twój dom, samochód lub firmę

UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Zabezpiecz siebie lub swoich współpracowników. Nasi doradcy ubezpieczeniowi przygotują dla Ciebie najlepszy pakiet ubezpieczeń.

POMNAŻANIE KAPITAŁU

Zacznij bezpiecznie pomnażać swoje oszczędności i budować portfel na przyszłość.

ZABEZPIECZENIE KAPITAŁU

Zabezpiecz kapitał na start dzieci w dorosłe życie, na swoją emeryturę, bądź inny wybrany cel.

KREDYTY

Nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację finansową i pomogą w wyborze kredytu hipotecznego, firmowego lub gotówkowego na najlepszych rynkowych warunkach.

SUKCESJA

Zabezpiecz swoją firmę przed losowymi zdarzeniami na rynku i upewnij się, że otrzymasz należne Ci prawa dziedziczenia.

DOTACJE

Skorzystaj z usług ekspertów, którzy pomogą Ci przygotować wniosek formalny i uzyskać dotacje z Unii Europejskiej.

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań projektowania, budowy i wykonawstwa farm fotowoltaicznych.

ZAUFAŁO NAM JUŻ 45 000 KLIENTÓW I 50 INSTYTUCJI FINANSOWYCH

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę i wielkie zaangażowanie w przygotowanie mojego kredytu na zakup działki. To było moje marzenie a Pani pomogła mi je spełnić. Pani profesjonalizm i szybkość działania jest w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna i godna polecenia, więc będę polecała Pani usługi wszystkim moim znajomym. Pani działanie było dla mnie nieocenione. Załatwiła Pani za mnie wszystkie formalności, których nie znałam i nie potrafiłam sprostać tym wszystkim dokumentom. To Pani kompetencja sprawiła, że dziś jestem właścicielką pięknej zalesionej działki na której powstanie dom moich marzeń.

ALEKSANDRA WIŚNIEWSKA

Logopeda

Pani Justyna najmniejszą rybkę potrafi zmienić w prawdziwego „rekina biznesu”. Dzięki Niej nasza firma rozwinęła skrzydła i zyskała nowe możliwości rozwoju oraz poszerzyła horyzonty, obierając kierunki na kolejne inwestycje. Każdemu z Państwa, którzy zaczynacie stawiać pierwsze kroki w biznesie, ale także tym, którzy chcieliby podjąć nowe wyzwania w celu rozwoju dotychczasowej działalności polecam doradztwo Pani Justyny.

MIRELA FORMELLA-KAMIŃSKA I GRZEGORZ KAMIŃSKI

Właściciele sieci gabinetów weterynaryjnych KAMWET

Pani Justyna Wróblewska została mi polecona przez znajomego bardzo zadowolonego z jej usług. Szukałem pomocy w otrzymaniu kredytu hipotecznego na zakup nowego mieszkania. Mając już pewne doświadczenie z doradcami finansowymi, zachowałem początkowo pewien sceptycyzm. Absolutnie niepotrzebny. Już pierwsze spotkanie z przemiłą Panią Justyną rozwiało wszelkie moje wątpliwości. Byłem pewny, że spotkałem specjalistę o bardzo wysokich kompetencjach. Współpraca była bardzo owocna, wręcz wzorcowa. Pani Justyna kompleksowa zajęła się moją sprawą. W rekordowym tempie kilku dniu otrzymałem kredyt hipoteczny!!! Pani Justyna zajęła się wszystkimi formalnościami. Ja tylko podpisywałem przygotowane dokumenty. Kontakt z bankiem dzięki Pani Justynie był szybki, prosty i przyjemny. Oczywiście mieszkanie zostało kupione bez najmniejszych problemów. Mam nadzieję, że z pomocy Pani Justyny jeszcze skorzystam. Serdecznie polecam!

ARKADIUSZ SMAGACZ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

JUSTYNA WRÓBLEWSKA

JUSTYNA WRÓBLEWSKA

Manager Generalny

E-mail: j.wroblewska@assiduus.pl
Telefon: +48 785 460 725
Adres: Żwirki i Wigury 9/2,
81-393,  Gdynia