KREDYTY

Wybierz rodzaj ubezpieczenia, którym jesteś zainteresowany:

Kredyt hipoteczny

Kredyt gotówkowy

Kredyt dla firm

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt samochodowy

NASZE ATUTY

Zespół profesjonalnych doradców

Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół najlepszych profesjonalistów na rynku. Dzięki temu mamy pewność trafności polecanych rozwiązań.

Tylko bezpieczne rozwiązania

Nasz zespół dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaproponuje najkorzystniejsze i bezpieczne rozwiązanie kredytowe.

Stały kontakt z Klientem

Nasi klienci chwalą sobie współpracę z nasza firmą ze względu na najwyższy poziom obsługi jak i stały kontakt z doradcami.

OFERTA USŁUG Z ZAKRESU DORADZTWA KREDYTOWEGO

FINANSOWANIE ZAKUPÓW I INWESTYCJI

 

Blisko 45% Polaków uważa, że inwestowanie w nieruchomości to optymalna forma długoterminowej inwestycji. Rekordowo niskie oprocentowanie lokat zachęca do lokowania kapitału w nieruchomości. Sfinansowanie ich zakupu wiąże się jednak często z wzięciem kredytu hipotecznego.

Jeżeli nasi Klienci decydują się zainwestować w nieruchomości pod wynajem lub po prostu chcą zakupić działkę, mieszkanie, apartament lub dom, to pomagamy im sfinansować to przedsięwzięcie.

W odróżnieniu od doradców kredytowych lub pracowników banków, widzimy tę inwestycję w kontekście innych ważnych decyzji finansowych i dopasowujemy ją do realnych możliwości Klienta.

Nie pozwalamy, by nasi Klienci nadmiernie się zadłużali. Zawsze staramy się obniżać raty kredytów, które już zaciągnęli, oferując ich refinansowanie lub konsolidację. Dbamy, by Klienci ponosili najniższe możliwe koszty, gdyż wiemy, że pieniądz oszczędzony ma taką samą wartość, jak zarobiony …

Prezentujemy Klientom różne scenariusze ekonomiczne dotyczące ich zobowiązań. Oszczędzamy czas, bo większość formalności załatwiamy za nich. Obserwujemy rynek i analizujemy oferty banków i innych instytucji finansowych, wybierając te najlepsze.

Dlatego nasi Klienci korzystają ze starannie wybranego wachlarza kredytów, pożyczek i leasingów oferowanych na rynku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

Uzupełnij poniższe dane: