INWESTYCJE

NASZE ATUTY

Zespół najlepszych specjalistów

Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół najlepszych profesjonalistów na rynku. Dzięki temu mamy pewność trafności polecanych rozwiązań.

Maksymalizacja zysków

Poznając Państwa potrzeby pomożemy zdywersyfikować portfel Państwa inwestycji i pokażemy nowatorskie rozwiązania.

Zastosowanie nowatorskich rozwiązań

Nasi specjaliści pomogą odnaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie, dzięki czemu Państwa inwestycje będą rentowne i bezpieczne.

Doradzamy w sprawach INWESTYCJI

NAJPIERW PŁAĆ SOBIE

Sekretem gromadzenia majątku jest jedna prosta zasada, by najpierw płacić sobie, a dopiero potem innym. Większość Polaków jednak wierzy, że aby osiągnąć niezależność finansową należy wykonywać konkretną pracę. A im więcej ktoś pracuje, tym więcej może zarobić i szybciej ją osiągnie.

To prawda… Tyle, że ważniejsze okazuje się to, co zrobimy z pieniędzmi, które mamy w posiadaniu, od tego, ile tych pieniędzy zarabiamy. KAŻDY z nas przestanie kiedyś pracować i zarabiać, to pewne. Zmusi nas do tego wiek lub jakieś zdarzenie losowe np. choroba lub wypadek, ale jedno pozostanie niezmienne: ZAWSZE będziemy mieć wydatki.

Jak spowodować, by wydatki nie były kiedyś większe, niż bieżące dochody?

Jak zapewnić sobie prawdziwą niezależność finansową na emeryturze?

Co trzeba zrobić, by zacząć płacić sobie już dzisiaj?

Na początek regularnie inwestuj około 10-15% swoich bieżących dochodów. Wykorzystaj także w swojej inwestycji mechanizm procentu składanego. Raz zarobione odsetki automatycznie zaczynają zarabiać dla Ciebie i osiągasz jeszcze lepsze zyski.

To pieniądze muszą pracować dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy. Wtedy odsetki od kapitału pokryją wszystkie Twoje wydatki, a nie praca, jaką wykonujesz. Tak postępują inwestorzy na całym świecie: wysyłają swoje pieniądze do pracy.

Ty też możesz tak zrobić, jeśli zdecydujesz się inwestować pieniądze. Sprawisz, że to one zaczną pracować dla Ciebie 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Pieniądze nie potrzebują urlopu, zawsze są   w pracy, o ile dobrze je zainwestujesz.

Nasi Klienci korzystają ze sprawdzonych rozwiązań inwestycyjnych dobranych zależnie od ich aktualnej sytuacji finansowej oraz zadeklarowanego okresu inwestycyjnego. Uważają, że lepiej
o pieniądzach porozmawiać godzinę, niż pracować na nie przez miesiąc…

Spotkajmy się i porozmawiajmy o inwestowaniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

Uzupełnij poniższe dane: