KANCELARIA FINANSOWA
Kamil Wanat

Od 5 lat w branży finansowej, dążę do ciągłego rozwoju i nabywania nowych kompetencji, jako właściciel KANCELARII FINANSOWEJ „Wanat & Partners” która oferuję jedyne takie w Polsce kompleksowe doradztwo finansowe, pomagam swoim klientom i wyjaśniam:

Dlaczego warto potraktować wybór ubezpieczenia poważnie?? Jak uniknąć rozczarowań z wypłatą świadczenia i późniejszych wizyt w sądzie?? Jak nie dać się zmanipulować sprzedawcy w zakup złego dla nas zabezpieczenia, a odpowiednio dobrze opłacalnego dla drugiej strony?

 Jak poznać dobrego doradcę?? W co zainwestować wolne środki, żeby nie bać się inflacji?? W jaki sposób, ułożyć długoterminowy plan, który zapewni środki na wymarzony cel lub odpowiednio godną emeryturę??

Jednocześnie dzięki współpracy z możliwie najlepszymi w danych dziedzinach podmiotami, oferującymi usługi finansowe, jestem w stanie na każdym kroku zaproponować, w pełni dopasowane do potrzeb klienta rozwiązanie, które w takiej formie nigdzie indziej nie występuje.

ZAKRES USŁUG

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Jeśli prowadzisz firmę pomożemy Ci zabezpieczyć Twojego wspólnika i kluczowe osoby w przedsiębiorstwie.

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Przygotujemy dla Ciebie elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb plan ubezpieczeniowy, który zabezpieczy Twój dom, samochód lub firmę

UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Zabezpiecz siebie lub swoich współpracowników. Nasi doradcy ubezpieczeniowi przygotują dla Ciebie najlepszy pakiet ubezpieczeń.

POMNAŻANIE KAPITAŁU

Zacznij bezpiecznie pomnażać swoje oszczędności i budować portfel na przyszłość.

ZABEZPIECZENIE KAPITAŁU

Zabezpiecz kapitał na start dzieci w dorosłe życie, na swoją emeryturę, bądź inny wybrany cel.

KREDYTY

Nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację finansową i pomogą w wyborze kredytu hipotecznego, firmowego lub gotówkowego na najlepszych rynkowych warunkach.

SUKCESJA

Zabezpiecz swoją firmę przed losowymi zdarzeniami na rynku i upewnij się, że otrzymasz należne Ci prawa dziedziczenia.

DOTACJE

Skorzystaj z usług ekspertów, którzy pomogą Ci przygotować wniosek formalny i uzyskać dotacje z Unii Europejskiej.

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań projektowania, budowy i wykonawstwa farm fotowoltaicznych.

ZAUFAŁO NAM JUŻ 45 000 KLIENTÓW I 50 INSTYTUCJI FINANSOWYCH

Pan Kamil doradził mi rodzinną polisę indywidualną, gdzie każdy z nas na jednej polisie miał swój osobny zakres, według Pana Kamila tabela zdarzeń w mojej starej polisie miała bardzo niskie procenty wypłaty za dane uszkodzenie ciała. Szybko zdecydowałam o zmianie i równie szybko przyszła weryfikacja, bo mój syn skręcił kostkę podczas pracy.

Efektem była czterokrotnie wyższa wypłata niż za podobne zdarzenie w starej polisie, potem jeszcze dwójka moich dzieci miała wypadki, jeden się poparzył, a drugi skręcił kolano. Pan Kamil pomagał mi przy każdym wniosku, dzięki czemu końcowo zawsze udawało się uzyskać należną wypłatę.

Zdecydowanie polecam!

Joanna G.

Ze względu na przeżyte sytuacje, w których nie byłam zadowolona z działania mojego dotychczasowego ubezpieczenia, do każdej próby przekonania mnie przez agentów ubezpieczeniowych, że ich usługa będzie działać, podchodziłam sceptycznie.

Po przeprowadzonym przez Pana Kamila doradztwie dotarło do mnie, jak wiele błędów popełniłam przy wyborze ubezpieczenia, a raczej jak źle mi doradzono i jak niestety mało kompetentny był agent przedstawiający mi wtedy ofertę, a to w głównej mierze doprowadziło do późniejszych rozczarowań.

Ponownie przymierzam się do zakupu nowej polisy, tym razem wiedząc, jak odpowiednio dopasować ją pod siebie i odróżnić specjalistę od narzucającego się sprzedawcy.

Edyta P.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

KAMIL WANAT

KAMIL WANAT

Manager Generalny

E-mail: k.wanat@assiduus.pl
Telefon: +48 786 998 279
Adres: ul. Zwycięstwa 14, 44-100 Gliwice