KANCELARIA FINANSOWA
SZCZEPANIAK I PARTNERZY

Jako Kancelaria za nadrzędny cel stawiamy sobie wsparcie dla osób fizycznych i firm w sferze finansowej, jak i ubezpieczeniowej. Zapewniamy naszym klientom najcenniejszą obecnie wartość, jaką jest rzetelna i sprawdzona informacja, aby każdy znalazł wsparcie oraz ochronę na miarę naszych czasów oraz na miarę swoich potrzeb. Dzięki znajomości szerokiej oferty banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Dzięki szerokiemu wachalarzowi banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych, jesteśmy wstanie wyjść na naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagąjacych klientów.

ZAKRES USŁUG

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Jeśli prowadzisz firmę pomożemy Ci zabezpieczyć Twojego wspólnika i kluczowe osoby w przedsiębiorstwie.

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Przygotujemy dla Ciebie elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb plan ubezpieczeniowy, który zabezpieczy Twój dom, samochód lub firmę

UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Zabezpiecz siebie lub swoich współpracowników. Nasi doradcy ubezpieczeniowi przygotują dla Ciebie najlepszy pakiet ubezpieczeń.

POMNAŻANIE KAPITAŁU

Zacznij bezpiecznie pomnażać swoje oszczędności i budować portfel na przyszłość.

ZABEZPIECZENIE KAPITAŁU

Zabezpiecz kapitał na start dzieci w dorosłe życie, na swoją emeryturę, bądź inny wybrany cel.

KREDYTY

Nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację finansową i pomogą w wyborze kredytu hipotecznego, firmowego lub gotówkowego na najlepszych rynkowych warunkach.

SUKCESJA

Zabezpiecz swoją firmę przed losowymi zdarzeniami na rynku i upewnij się, że otrzymasz należne Ci prawa dziedziczenia.

DOTACJE

Skorzystaj z usług ekspertów, którzy pomogą Ci przygotować wniosek formalny i uzyskać dotacje z Unii Europejskiej.

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań projektowania, budowy i wykonawstwa farm fotowoltaicznych.

ZAUFAŁO NAM JUŻ 45 000 KLIENTÓW I 50 INSTYTUCJI FINANSOWYCH

Profesjonalizm i poparta doświadczeniem wiedza mojego doradcy Assiduss sprawiają, że bez wahania powierzam mu opiekę nad moimi finansami. Jestem pewien, że moje sprawy związane z inwestycjami są w dobrych rękach i samodzielne zarządzanie nimi nie przebiegałby tak sprawnie jak w przypadku tej współpracy.

Paweł Śniady

Executive Manager

Jestem mile zaskoczony postawą doradcy, który uważnie słuchał moich potrzeb. NIe sprzedawał na siłę produktów a ofertę przygotował zgodnie z moimi oczekiwaniami. Podczas całego procesu mogłem liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie z jego strony. Po sfinalizowaniu umowy, doradca nadal interesował się mną i co jakiś czas nienachalnie kontaktował dopytując o zmiany w życiu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mateusza.

Łukasz Przesmycki

Właściciel Business Support

Po pierwszym spotkaniu z doradcą można spodziewać się konkretnego podejścia. Kancelaria pomocna w każdej godzinie (w granicach rozsądku). Kwalifikacje pracowników na bardzo wysokim poziomie. Bardzo sie ciesze ze wspópracy, moge poliecic rzeczowe i merytoryczne doradztwo finansowe.

Maciej Ratuszny

Właściciel "Drzwi Otwarte"

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

MATEUSZ SZCZEPANIAK

MATEUSZ SZCZEPANIAK

Manager Generalny

E-mail: m.szczepaniak@assiduus.pl
Telefon: +48 503 143 327
Adres: Gdańska 57a
90-612,  Łódź