KANCELARIA FINANSOWA KARCZMARCZYK I PARTNERZY

Ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte na rynku pozwala na oferowanie najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wyróżniamy się na tle innych firm niezależnością, profesjonalnym i indywidualnym podejściem do wykonywanego zawodu. Jesteśmy zawsze blisko klienta, gotowi nieść pomoc. Tam, gdzie dla innych kończy się doradztwo  dla nas zaczyna się współpraca z klientem.

ZAKRES USŁUG

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Jeśli prowadzisz firmę pomożemy Ci zabezpieczyć Twojego wspólnika i kluczowe osoby w przedsiębiorstwie.

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Przygotujemy dla Ciebie elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb plan ubezpieczeniowy, który zabezpieczy Twój dom, samochód lub firmę

UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Zabezpiecz siebie lub swoich współpracowników. Nasi doradcy ubezpieczeniowi przygotują dla Ciebie najlepszy pakiet ubezpieczeń.

POMNAŻANIE KAPITAŁU

Zacznij bezpiecznie pomnażać swoje oszczędności i budować portfel na przyszłość.

ZABEZPIECZENIE KAPITAŁU

Zabezpiecz kapitał na start dzieci w dorosłe życie, na swoją emeryturę, bądź inny wybrany cel.

KREDYTY

Nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację finansową i pomogą w wyborze kredytu hipotecznego, firmowego lub gotówkowego na najlepszych rynkowych warunkach.

SUKCESJA

Zabezpiecz swoją firmę przed losowymi zdarzeniami na rynku i upewnij się, że otrzymasz należne Ci prawa dziedziczenia.

DOTACJE

Skorzystaj z usług ekspertów, którzy pomogą Ci przygotować wniosek formalny i uzyskać dotacje z Unii Europejskiej.

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań projektowania, budowy i wykonawstwa farm fotowoltaicznych.

ZAUFAŁO NAM JUŻ 45 000 KLIENTÓW I 50 INSTYTUCJI FINANSOWYCH

Toyota Sp. z o.o. składa serdeczne podziękowanie za realizację spotkań dla naszych pracowników. Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację oraz merytoryczną treść i kompetentną obsługę, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Kancelarii Finansowej Karczmarczyk i partnerzy jako Partnera godnego polecenia.

ALEKSANDER KOPESTYŃSKI

Prezes Zarządu Toyota Bielany

P.P.U.H. „ROLMECH” Maszyny i ciągniki rolnicze SPRZEDAŻ-SERWIS ma przyjemność zarekomendowania Kancelarii Finansowej Karczmarczyk i partnerzy jako kompetentnego i godnego polecenia innym podmiotom za fachową, rzetelną obsługę w dziedzinie ubezpieczeń i inwestycji. Wieloletnie doświadczenie pracowników Kancelarii pozwoliło na strategiczne podejście do problemów firmy i do zastosowań adekwatnych rozwiązań w dziedzinie finansów i gospodarki majątkiem firmy w ubezpieczeniach. Zastosowane rozwiązania skutecznie przyczyniły się do wzrostu dynamiki firmy

WŁADYSŁAW CYMSKI

Właściciel P.P.U.H. „ROLMECH”

Polecam Kancelarię Finansową Karczmarczyk i partnerzy z siedzibą w Gdyni, jako zaufanego i solidnego dostawcę produktów ubezpieczeniowych i finansowych. Reprezentujący firmę Pan Andrzej Karczmarczyk wykazał się dużym zaangażowaniem w dostosowaniu rozwiązań do moich potrzeb, czego wynikiem było nawiązanie współpracy. Solidna analiza potrzeb klienta sporządzona przez p. Andrzeja pozwoliła mi na poukładanie swojego budżetu i zabezpieczenia potrzeb. Rekomenduję Kancelarię wszystkim przedsiębiorcom i instytucjom oraz osobom fizycznym, chcącym wdrożyć adekwatne rozwiązania do ich potrzeb.

MARIUSZ PRZYBYSZEWSKI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

ANDRZEJ KARCZMARCZYK

ANDRZEJ KARCZMARCZYK

Manager Generalny

E-mail: a.karczmarczyk@assiduus.pl
Telefon: +48 691 622 866
Adres: Żwirki i Wigury 9/2,
81-393,  Gdynia