KANCELARIA FINANSOWA
Kaleta & Partnerzy

Myślą przewodnią KANCELARII FINANSOWEJ „Kaleta i Partnerzy” jest profesjonalne doradztwo finansowe skierowane zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorstw.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, każdy klient który rozpoczyna z nami współpracę otrzymuje pewny plan działania oraz profesjonalne doradztwo które przełoży się na ustalony wynik.

Dzięki codziennej współpracy z niemalże wszystkimi bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, inwestorami; jesteśmy w stanie stworzyć solidne rozwiązanie dla każdego oraz przygotować najlepszą możliwą ofertę na realizację dowolnego celu, nawet dla najbardziej wymagającego kontrahenta. 

ZAKRES USŁUG

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Jeśli prowadzisz firmę pomożemy Ci zabezpieczyć Twojego wspólnika i kluczowe osoby w przedsiębiorstwie.

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Przygotujemy dla Ciebie elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb plan ubezpieczeniowy, który zabezpieczy Twój dom, samochód lub firmę

UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Zabezpiecz siebie lub swoich współpracowników. Nasi doradcy ubezpieczeniowi przygotują dla Ciebie najlepszy pakiet ubezpieczeń.

POMNAŻANIE KAPITAŁU

Zacznij bezpiecznie pomnażać swoje oszczędności i budować portfel na przyszłość.

ZABEZPIECZENIE KAPITAŁU

Zabezpiecz kapitał na start dzieci w dorosłe życie, na swoją emeryturę, bądź inny wybrany cel.

KREDYTY

Nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację finansową i pomogą w wyborze kredytu hipotecznego, firmowego lub gotówkowego na najlepszych rynkowych warunkach.

SUKCESJA

Zabezpiecz swoją firmę przed losowymi zdarzeniami na rynku i upewnij się, że otrzymasz należne Ci prawa dziedziczenia.

DOTACJE

Skorzystaj z usług ekspertów, którzy pomogą Ci przygotować wniosek formalny i uzyskać dotacje z Unii Europejskiej.

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań projektowania, budowy i wykonawstwa farm fotowoltaicznych.

ZAUFAŁO NAM JUŻ 45 000 KLIENTÓW I 50 INSTYTUCJI FINANSOWYCH

Wiedza i doświadczenie jakie posiada Pan Artur, pomogły naszej firmie ulokować środki i zyskać poprzez inwestycje. Jednocześnie skorzystaliśmy z ubezpieczenia grupowego, które Pan Artur porównał z kilkoma towarzystwami i dobrał nam najlepsze rozwiązanie. Postarał się również obniżyć cenę. Żaden wcześniej agent nie był w stanie zrobić dla nas takich ofert, oraz nie zaangażował się w pomoc nam jak Pan Artur. Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią KALETA & PARTNERZY, jest to jedyna kancelaria finansowa która naprawde jest w stanie doradzić nawet wymagającym klientom. Poziom obsługi z ich strony jest na najwyższym poziomie i dzięki temu zarząd spółki Kasil-Steel podjął decyzję o rozpoczęciu stałej współpracy z Panem Kaletą oraz jego Kancelarią.

Bogusław Lisak

Prezes Zarządu Kasil-Steel

Razem z żoną zaczęliśmy szukać polisy dla rodziny, żona ledwo co zaszła w ciąże i chcieliśmy w pełni się zabezpieczyć. Mieliśmy na uwadze zdrowie i życie dziecka jak i żony po porodzie. Podczas wielu prób wciskania słabych ofert przez natrętnych agentów zaczęliśmy się już zastanawiać nad tym czy nie ma naprawde dobrej oferty na ubezpieczenie na życie i zdrowie dla rodziny. Na nasze szczęście skontaktował się z nami Pan Artur z Kancelarii KALETA & PARTNERZY i doszło do dwóch spotkań. Na pierwszym poznał nasze potrzeby i wymagania względem polisy. Kolejnego dnia dostaliśmy ofertę i dostaliśmy 24 godziny na zapoznanie się z nią, następnie Pan Artur do nas przyjechał aby poznać finalną decyzję. Zdecydowaliśmy się i to dzięki wsparciu i zaangażowaniu ze strony Pana Artura. Pan Artur, jako jedyny z wielu pozostałych agentów dał nam czas na zastanowienie się a nie próbował nam wcisnąć byle co na pierwszym spotkaniu. Bardzo polecamy rozpoczęcie współpracy z Panem Arturem i Kancelarią KALETA I PARTNERZY.

Władysław Grabski

Poznałem Pana Artura kiedy poszukiwałem ubzepieczenia dla siebie, ku mojemu zaskoczeniu Pan Artur nie przyszedł z pierwszym lepszym ubezpieczeniem do mnie, tylko wykonał analizę potrzeb a następnie przedstawił mi dwie świetne oferty ale polecił tylko jedną z nich. Posłuchałem go i nie żałuję, Pan Artur jest zawodowcem i widać, że praca w branży finansowej to jego pasja a nie zwykły środek zarobku. Wszystkim tym którzy szukają eksperta z dziedziny finansów i ubezpieczeń, polecam rozpoczęcie współpracy z Kancelarią KALETA & PARTNERZY.

Kacper Zych

Dyrektor Generalny KRK TRANZYT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

Artur Kaleta

Artur Kaleta

Manager Generalny

E-mail: a.kaleta@assiduus.pl
Telefon: +48 518 864 364
Adres: Kraków