KANCELARIA FINANSOWA
Bacia & Partnerzy

Profesjonalne doradztwo oparte na kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu w branży finansowej. W Naszej ofercie znajdują się produkty finansowe adresowane zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Nasze podejście definiuje uczciwość, profesjonalizm, elastyczność oraz zaufanie. Jesteśmy przekonani, że są to kluczowe wartości, które umożliwiają swobodne rozmowy dotyczące finansów osobistych czy też organizacji. Z Naszej strony gwarantujemy Ci niezbędną wiedzę i wsparcie merytoryczne. Co ważne, dokładnie wsłuchamy się również we wszystkie  Twoje potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu zaproponujemy najbardziej satysfakcjonujące Cię rozwiązania. 

ZAKRES USŁUG

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Jeśli prowadzisz firmę pomożemy Ci zabezpieczyć Twojego wspólnika i kluczowe osoby w przedsiębiorstwie.

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Przygotujemy dla Ciebie elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb plan ubezpieczeniowy, który zabezpieczy Twój dom, samochód lub firmę

UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Zabezpiecz siebie lub swoich współpracowników. Nasi doradcy ubezpieczeniowi przygotują dla Ciebie najlepszy pakiet ubezpieczeń.

POMNAŻANIE KAPITAŁU

Zacznij bezpiecznie pomnażać swoje oszczędności i budować portfel na przyszłość.

ZABEZPIECZENIE KAPITAŁU

Zabezpiecz kapitał na start dzieci w dorosłe życie, na swoją emeryturę, bądź inny wybrany cel.

KREDYTY

Nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację finansową i pomogą w wyborze kredytu hipotecznego, firmowego lub gotówkowego na najlepszych rynkowych warunkach.

SUKCESJA

Zabezpiecz swoją firmę przed losowymi zdarzeniami na rynku i upewnij się, że otrzymasz należne Ci prawa dziedziczenia.

DOTACJE

Skorzystaj z usług ekspertów, którzy pomogą Ci przygotować wniosek formalny i uzyskać dotacje z Unii Europejskiej.

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań projektowania, budowy i wykonawstwa farm fotowoltaicznych.

ZAUFAŁO NAM JUŻ 45 000 KLIENTÓW I 50 INSTYTUCJI FINANSOWYCH

Pan Sławomir Bacia przez 5 lat współpracował z Firmą, którą kierowałem. Zaproponował kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dla wszystkich pracowników (  grupowe ubezpieczenie pracownicze ), ubezpieczenia wypadkowe i szpitalne dla pracowników szczególnie narażonych na nieszczęśliwe wypadki, pomógł w opracowaniu systemu motywacyjnego dla Kadry Kierowniczej oraz Zarządu. Zajmował się osobiście procesem wypłaty odszkodowań dla pracowników i pomagał w każdej dla nas ważnej sprawie. Rekomenduję Pana Sławomira Bacia jako zaangażowanego i solidnego partnera dla każdej Firmy.

 

Jarosław R

Kierownik

5 lat temu wraz z mężem zawarliśmy za pośrednictwem Pana Sławomira pierwsze umowy ubezpieczenia na życie. Od początku współpracy otrzymywaliśmy profesjonalną pomoc oraz rzetelne rady. Bardzo ważnym elementem współpracy była pełna dyspozycyjność jak i umiejętność słuchania i zrozumienia naszych potrzeb i oczekiwań. Pan Sławomir jest osobą życzliwą i cierpliwą, która wyczerpująco wyjaśnia wszystkie interesujące nas kwestie dotyczące umów.  Co dla nas ważne, pokazuje tylko możliwe rozwiązania, ale nie naciska dając zawsze czas na samodzielne przemyślenia i decyzje. Z perspektywy wielu lat naszej współpracy jesteśmy zadowoleni z zawartych umów i podjętych decyzji ubezpieczeniowych, dlatego rekomendujemy usługi i doradztwo Pana Sławomira Bacia każdemu kto oczekuje doświadczonego i kompetentnego doradcy finansowego.

 

Karolina, Adrian B

Klient indywidualny

Dotychczasowe doświadczenia w zakresie  współdziałania pozwala mi stwierdzić, iż Pan Sławomir poprzez merytoryczne doradztwo jest profesjonalistą, który w sposób niezbędny ukształtował program sukcesji w mojej firmie. Przygotowany program uwzględnił wszystkie  specyficzne potrzeby obejmujące wiele ryzyk ubezpieczeniowych, toteż możemy zarekomendować usługi Kancelarii Finansowej BACIA&PARTNERZY jako wiarygodnego partnera do współpracy.

 

Krzysztof B

Prezes firmy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

Sławomir Bacia

Sławomir Bacia

Dyrektor Kancelarii Finansowej

E-mail: s.bacia@assiduus.pl
Telefon: +48 505 315 013
Adres: 40-156 Katowice,
ul. Korfantego 138A – DL Tower